آموزش های کاربردی, خوشبوکننده

4 روش تضمینی خوشبو کردن خانه

4 روش تضمینی خوشبو کردن خانه

روش های متعددی برای خوشبو کردن خانه که یکی از آزاردهنده ترین موارد در مورد خانه داری است، وجود دارد. اما پیدا کردن روش هایی که به معنای واقعی موثر واقع شود و بتواند برای استفاده در مکان های مختلف در خانه از آشپزخانه و اتاق پذیرایی گرفته تا حمام و سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد، مهم است. در واقع همه ساکنین خانه به ویژه کدبانوی منزل به دنبال این هستند که علاوه بر داشتن خانه ای تمیز و شیک، خانه ای خوشبو و عاری از بوی نامطبوع مانند بوی غذا و سیگار و زباله و … داشته باشند. در واقع هر چقدر که خانه تمیزی باشد، خوشبو بودن مسئله ای که نباید آن را نادیده گرفت. لذا در این مقاله قصد داریم به کسانی که به دنبال خرید خوشبو کننده هوای موثر و تضمینی هستند، محصولاتی را معرفی نماییم.

4 روش موثر در خوشبو کردن خانه

استفاده از خوشبو کننده های هوا علاوه بر اینکه سبب از بین رفتن بوی نامطبوع و ناخوشایند در محیط می شود، استشمام بوی خوش سبب ایجاد آرامش و احساس خوب نیز خواهد شد. حتما درباره رایحه درمانی شنیده اید، اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید، می توانید مقاله ما با عنوان ” همه چیز درباره رایحه درمانی” را مطالعه نمایید  و حالا در این بخش به سراغ معرفی انواع روش های خوشبو کردن خانه می رویم. با ما همراه باشید.

معرفی انواع شمع های معطر

همان طور که می دانید، شمع ها در گذشته به عنوان وسیله ای برای روشنایی استفاده می شدند ولی امروزه با تغییر و تحولاتی که در ساختار آنها انجام شده، تبدیل به یکی از زیباترین اکسسوری ها برای زیبایی بخشیدن به دکوراسیون داخلی شده و پس از آن، شمع های معطر وارد بازار شدند که هم جنبه تزئینی دارند، و هم برای خوشبو کردن فضا مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این وسیله خوش عطر و بو محدودیتی ندارد و از آن می توان هم در خانه و هم در محیط کار و حتی در مناسبت های مختلف و مهمانی ها استفاده کرد. لازم به ذکر است که در صورت استفاده از از مدل های عطری باید به چند نکته توجه نمایید:

  • استفاده از رایحه های مختلف در زمان های مختلف در طول روز: به دلیل نوع فعالیت و تغییر خلق و خوی ما در طول روز، بهتر است متناسب با شرایط و با شناخت خواص و ویژگی های رایحه های مختلف، از رایحه های مختلف استفاده کنید.
  • استفاده از از رایحه های مختلف در اتاق های مختلف: با در نظر گرفتن تعادل در استفاده از رایحه های مختلف و متناسب با خلق و خوی اعضای خانواده، بهتر است از رایحه های مختلف در مکان های مختلف خانه استفاده کنید.
  • نگهداری از شمعها را در جای مناسب: مهم است که آنها را در جای مناسب نگهداری کنید یعنی به دور از گرد و غبار و در جای خشک و خنک. در صورتی که به خوبی از آنها نگهداری کنید حدودا 8 تا 12 ماه قابل استفاده هستند.
  • شناخت مدل های مختلف آنها: این نوع شمعها انواع و اقسام و مدل های مختلفی دارند، شمع های جار، شمع های شات یا لیوانی، شمع های پیرکس و شمع های وارمر … نمونه هایی از آنها هستند.

بیشتر بدانید:

راهنمای خرید بهترین شمع عطری

 

 این مقاله به زودی بروزرسانی و تکمیل می گردد…

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *