قصه برف پاییزه

12 سال پیش قصه برف پاییزه شروع شد. “وقتی به دنبال وسایلی خاص و زیبا برای خانه بودیم، نبود وسایل مورد علاقه‌مان برای ساخت یک خانه امن و گرم، باعث ایجاد یک جرقه در ذهن ما شد: خودمان محصولات خاص را طراحی و تولید کنیم و با عرضه آن در بازار، تمامی کسانی که مثل ما به دنبال وسایل زیبا و خاص بودند، کمک کنیم.” با کمک تیمی پرشور، کار خود را آغاز کردیم و تا امروز با تلاشی روزافزون، توانسته‌ایم بخش کوچکی از این نیاز بازار را برطرف نماییم. 

برف پاییزه حاصل تلاش‌های بی‌وقفه تیمی پرشور است که علاقه آن‌ها به تولید وسایل جذاب خانگی، انگیزه‌ای بی‌مثال تبدیل شده و فکر آن که با قرار گرفتن یک محصول برف پاییزه در هر خانه، ما دیگر هم‌خانه هستیم، باعث می‌شود تا هر روز تلاش کنیم محصولاتی متنوع‌تر و با کیفیتی بالاتر عرضه کنیم. 

پس از مدتی تصمیم گرفتیم که با مشتریان خود درباره وسایلی که دوست دارند در منزل خود داشته باشند، هم فکری کنیم. به همین دلیل خط تولید جدیدی در برف پاییزه به وجود آوردیم: خط تولید محصولات سفارشی. یعنی تولید وسایلی که مشتری در هیچ کجا پیدا نمی‌کند و به ما سفارش ساخت آن را می‌دهد. ساخت یک محصول خاص که از آن فقط یک عدد و برای یک نفر وجود دارد، بذر شوقی وصف ناپذیر در جان تیم ما می‌کارد و انگیزه ما را دو چندان می‌کند.

قصه برف پاییزه با شماست که ادامه پیدا می‌کند.

اهداف برف پاییزه

تمامی محصولاتی که در برف پاییزه وجود دارد، همگی تولید خود برف پاییزه است.مقصد ما در این مسیر تولید وسایل باکیفیت و بادوام است که در عین کارایی، باعث زیبایی محیط شوند و گوشه چشمی از کسی که به آن می‌نگرد، نوازش دهد.

برف پاییزه زمانی ماموریت خود را به پایان می‌رساند که وسایل خاص و بادوام با قیمتی مناسب به مردم خوب ایران عرضه کند.

در برف پاییزه معتقدیم هیچ لذتی بالاتر از رضایت مشتری از خرید خود وجود ندارند، به همین دلیل تمام تلاش‌های ما یک هدف دارد و آن هم جلب رضایت شما است.

هدف ما این است که بتوانیم محصولات خاص را در هر تعدادی که مد نظر مشتریان عزیز است به آن‌ها ارائه کنیم. 

خوشبوکننده تولید برف پاییزه