برای به یاد آوردن زمانی که در یک محیط کار یا همایش معین صرف کرده ایم، باید حافظه ما دلیلی برای ثبت آنها به عنوان یک خاطره داشته باشد. اگر این خاطره مثبت باشد، احتمال اینکه بخواهیم آن را در حافظه بلندمدت خودمان نگه داریم بیشتر هم می‌شود. به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها و سازمان ها که در نمایشگاه ها شرکت می‌کنند، همایش های تخصصی برگزار می‌کنند یا صرفاً قصد دارند یک مناسبت مشخص مثل یلدا یا عید نوروز را به کارمندانشان تبریک بگویند، تلاش می‌کنند با کادوهای منحصر به فرد و به یادماندنی این کار را انجام دهند.

این هدایا به نام هدیه سازمانی شناخته می‌شوند و اگر مدیریت چنین مجموعه ای را بر عهده دارید یا می‌خواهید در منابع انسانی یک شرکت این وظیفه را قبول کنید، دانستن جزئیات آنها یک ضرورت انکارناپذیر به حساب می‌آید.

مواردی که در این مطلب به آنها می‌پردازیم:

هدیه سازمانی چیست؟

هدیه سازمانی که بعضی اوقات با نام هدیه تبلیغاتی هم از آن یاد می‌شود، یک پک کادویی جذاب است که برای یادآوری یک شرکت یا سازمان در ذهن افراد گیرنده طراحی شده است. این کادوها دارای لوگو، رنگ‌بندی یا طرحی هستند که با یک نگاه می‌توانند هدیه دهنده خود را به شما معرفی کنند و طیف وسیعی از محصولات متفاوت را شامل می‌شوند: از ماگ ها و لیوان ها که کاربردی هستند و در زندگی روزمره افراد به صورت مستمر قابل استفاده اند تا تندیس ها، مجسمه ها و قاب های عکس که بیشتر جنبه تزئینی پیدا می‌کنند. با وجود گستردگی در شکل و موارد استفاده، سه ویژگی اساسی باید در همه هدایای سازمانی وجود داشته باشد:

  1. باید فارغ از سن، جنسیت و خصوصیات فیزیکی مخاطب انتخاب شوند.
  2. باید در تعداد بالا قابل تهیه باشند و هزینه به صرفه ای داشته باشند.
  3. باید بتوانند حداقل از یک نظر، شرکت یا سازمان سفارش دهنده را برای مخاطب یادآوری کنند.

برای مثال، تهیه البسه یا یونیفورم پیشنهاد مناسبی نیست، چون برای آنها باید اطلاع دقیقی از سایز افراد داشته باشید. مواردی مثل ساعت مچی یا زیورآلات گران قیمت هم با شرط دوم از پیشفرض ها خارج می‌شوند. در نهایت هم شرط سوم تضمین می‌کند که حتما باید با همکاری یک تأمین کننده عمده یا مرکز فعال در زمینه ساخت و چاپ طرح روی محصولات کار کنید تا نتیجه مناسبی بگیرید.
اما با این تفاسیر، چه گزینه هایی در دسترس شما خواهد بود؟

تصویری از انواع هدیای سازمانیبهترین هدیه سازمانی

اینکه بهترین هدایای سازمانی چه هستند کاملا به شما و موقعیت افرادی که می‌خواهید به آنها کادو بدهید، بستگی دارد. اگر یک استارت آپ جمع و جور و صمیمی‌هستید و می‌خواهید برای کارمندانتان کادو تهیه کنید، کادوهای مناسب برای شما تفاوت قابل توجهی با یک ارگان رسمی‌ پیدا می‌کند که قصد دارد در حاشیه یک همایش به مهمانانش هدایای مخصوص بدهد.

پس در نظر داشته باشید که ترتیب کادوهای لیستی که در اینجا مطرح می‌کنیم، کاملا به شرایط شما برمیگردد و الزاماً برای همه یکسان نیست.
بهترین هدایای سازمانی عبارتند از:

  • ماگ و فنجان
  • محصولات دکوراتیو مانند گلدان و قاب عکس
  • انواع شمع های تزئینی
  • انواع اسانس های خوشبوکننده
  • اکسسوری های اختصاصی با مارک و لوگوی شرکت

هدیای سازمانی برف پاییزه خرید هدیه سازمانی

مجموعه برف پاییزه خدمات خود را به عنوان یکی از بزرگترین تأمین کنندگان حرفه ای هدایای سازمانی، در اختیار شرکت های خصوصی و ارگان های دولتی خواهان این محصولات قرار می‌دهد. تنوع بالای تولیدات ما، از لیوان ها و فنجان ها با ابعاد و شکل های مختلف که از جنس پیرکس مقاوم و درجه یک ساخته می‌شوند تا شمع ها و اسانس های خوشبوکننده که یادگار اتمسفر منحصر به فرد مد نظر شما خواهند بود، باعث می‌شود که بتوانیم نیازهای مختلفی را پاسخ بدهیم.

علاوه بر این، مجموعه ما به صورت اختصاصی کار ثبت و چاپ انواع طرح های دلخواه را روی سطوح مختلف محصولات دکوراتیو و یادگاری ها انجام داده و دوام طولانی مدت آنها را تضمین می‌کند. تنها کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از جزئیات چگونگی سفارش این تولیدات در تعداد دلخواهتان باخبر شوید.