آموزش های کاربردی, دسته‌بندی نشده, معرفی محصول

اسانس قرصی چیست؟

اسانس قرصی چیست

یکی از لذت بخش ترین چیزی که همه ما آن را در زندگی تجربه کرده ایم، استشمام رایحه های مدهوش کننده است. بوییدن یک رایحه خوش می تواند تاثیر بسیار خوبی بر روح و جسم ما بگذارد. پس چرا باید خود را از این حس فوق العاده دور کنیم؟ در علم رایحه درمانی نیز توصیه می شود که برای تعالی بخشیدن به روح و جسم، از روایح مختلف در قسمت های مختلف خانه استفاده کنید. در واقع با این کار روح تازه ای به محیط زندگیتان خواهید بخشید، در عین حال که خانه ای زیبا و تمیز و خوش عطر و بو نیز خواهید داشت.

شما می توانید از خوشبو کننده های مختلف بدین منظور استفاده کنید، مثلا شمع های معطر، عود و … اما شاید تمایلی به استفاده از این موارد نداشته باشید، لذا اسانس سوز ها می توانند گزینه جالب توجهی باشند. این وسیله کلاسیک و تاریخی هم می تواند به عنوان وسیله ای دکوری زیبا استفاده شود و هم حال و هوای دلنشین و آرامش بخش را به شما هدیه دهد. با این وسیله ضمن خوشبو کردن فضا، می توانید لحظاتی را به دور از هیاهو و هیجانات و استرس، از زندگی کردن لذت ببرید. شاید نام اسانس سوزها را بارها شنیده باشید اما با طریقه استفاده از آن ناآشنا باشید. بدین منظور می توانید مقاله ما با عنوان” نحوه استفاده از اسانس سوز” را مطالعه نمایید. همان طور که از اسم این وسیله مشخص است، برای استفاده از این وسیله از اسانس استفاده می شود که ممکن است مایع  یا جامد باشد که استفاده از هر یک مزایای خاص خودش را دارد. اما ما در ادامه شما را با اسانس قرصی یا همان جامد و مزایای استفاده از آن آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

مزایای استفاده از اسانس قرصی

اسانس سوز همان طور که در تصویر مشاهده می نمایید دارای محفظه ای است که اساس درون آن ریخته می شود و با قرار دادن شمع وارمر در زیر آن محفظه، اسانس مورد نظر شروع به تبخیر می کند و عطر و بوی خوش در فضا منتشر می شود. اسانس ها در دو مدل جامد (قرصی) و مایع به فروش می رسند. اما مدل های جامد نسبت به مدل های مایع مزایایی دارند:

  1. ممکن است در هنگام حمل و نقل اسانس مایع، مشکلاتی پیش آید اما نوع جامد کاربردی تر بوده و به راحتی می توان از آن در هر مکانی استفاده کرد.
  2. در هنگام استفاده از اسانس های قرصی نیازی به استفاده از آب نیست، به راحتی می توان یک عدد از آن را در اسانس سوز قرار داد و شمع وارمر را روشن نمود. به همین راحتی!
  3. پس از استفاده، اسانس باقی مانده منجمد می شود لذا می‌توانید مجدد از آن استفاده کنید.
  4. معمولا مدت ماندگاری و در واقع قدرت عطر افشانی هر قطعه از آنها، به طور معمول سه ساعت می‌باشد.
  5. اسانس های قرصی برف پاییزه به شکل مربعی بوده و 12 عددی می باشد که در یک بسته تاشوی پلاستیکی عرضه می گردد.

معرفی انواع رایحه های اسانس قرصی

این مقاله به زودی بروزرسانی و تکمیل می گردد…

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *