آموزش های کاربردی

10 عود برای جذب عشق

10 عود برای جذب عشق

اگر به دنبال جذب عشق به زندگی خود هستید، یا فقط می‌خواهید کمی شور و اشتیاق بیشتری را در رابطه خود تقویت کنید، استفاده از عود می‌تواند راهی عالی برای انجام این کار باشد. با سوزاندن آن دود معطری در هوا  آزاد می‌‌شود که علاوه بر انتشار عطر و بوی خوش در فضا از آن برای رایحه درمانی، مدیتیشن و مراسم مختلف استفاده می‌شود.

همچنین می‌تواند به عنوان خوشبو کننده هوا مورد استفاده قرار گیرد و کمک کننده دفع حشرات نیز باشد. این ماده خوش عطر و بو قرن هاست که برای اهداف مختلف از جمله جذب عشق استفاده می‌شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید تاریخچه استفاده از عودها را مطالعه نمایید.

انواع مختلفی از عودها در بازار موجود می‌باشند، بنابراین شما می‌توانید بهترین آنها را با توجه به نیازی که دارید، انتخاب کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا ضمن معرفی 10 نوع از این ماده خوش عطر و بو برای جذب عشق، به شما بگوییم که چگونه می‌توانید با سوزاندن عودی، به جذب عشق و جذابیت در زندگی کمک نمایید.

بهترین عود برای جذب عشق

خرید انوع عود و جاعودی برف پاییزه

بهترین عود برای جذب عشق

اسطوخودوس:

از محبوب ترین و همه کاره ترین اسانس های مورد استفاده در رایحه درمانی به شمار می‌رود. نام دیگر آن لوندر است. با رایحه شیرینی که دارد به عنوان آرام بخش می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد و یک انتخاب فوق العاده عالی برای استفاده در مدیتیشن یا قبل از خواب است. اما از روغن اسطوخودوس نیز می‌توانید برای افزایش احساس عشق و جذابیت استفاده کنید.

برخی معتقدند که رایحه اسطوخودوس چاکرای قلب را باز می‌کند که با عشق، شفقت و بخشش همراه است. وقتی این چاکرا باز و متعادل باشد، ما می‌توانیم راحت تر عشق بورزیم و آن را دریافت کنید. همچنین ممکن است احساس کنیم با دیگران ارتباط بیشتری داریم و نسبت به آنها دلسوزتر هستیم. درست است که هیچ تضمینی وجود ندارد که با استفاده از عود اسطوخودوس دقیقاً به آنچه می‌خواهید برسید، اما مطمئناً می‌توانید فضایی از عشق و آرامش ایجاد کنید، که ممکن است شما را برای دریافت عشق بیشتر در زندگی آماده کند.

گل رز:

گل رز از گذشته های دور برای جذب عشق استفاده میشده است و معتقد بودند که رایحه گل رز سبب جذب عشق می‌شود. از این رایحه می‌توان به روش های مختلف برای جذب عشق استفاده کرد. یکی از راه های استفاده از این رایحه، عود گل رز است.

در هنگام روشن کردن می‌توانید از عبارت هایی مانند “من شریک زندگی عالی را برای خود جذب می‌کنم” استفاده کنید. همچنین می‌توانید یک کیسه پر از گلبرگ های رز و گیاهان مرتبط با عشق مانند اسطوخودوس یا بومادران درست کنید. آن را همیشه همراه خود داشته باشید و یا آن را نزدیک تخت خود قرار دهید تا عشق را به زندگی خود جذب کنید.

یاس:

این رایحه شیرین، نمادی از عشق، زیبایی است که هنگام  انجام مدیتیشن برای جذب عشق می‌توانید از آن استفاده کنید. عود یاس می‌تواند به شما کمک کند تا با الهه درونی خود ارتباط برقرار کنید، اعتماد به نفس خود را افزایش داده و توجه مثبت دیگران را به خود جلب کنید.

در ضمن از رایحه یاس می‌توانید به طرق دیگر نیز استفاده کنید. می‌توانید چند قطره روغن یاس را به یک وان پر از آب گرم اضافه کنید. ولی به این نکته توجه داشته باشید که کسانی که پوست حساسی دارند، بهتر است قبل از استفاده از هر محصولی که حاوی روغن یاس است،یک پچ تست (PATCH TEST) انجام دهند. اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی هستید، لطفاً قبل از استفاده از هر عودی با پزشک خود مشورت کنید.

وانیل:

وانیل با عطر محبوبی که دارد، قرن ها در فرهنگ های مختلف استفاده شده است. در سال های اخیر، این نوع رایحه محبوبیت زیادی پیدا کرده و گفته می‌شود که می‌تواند رایحه ای مفید برای جذب عشق و بهبود روابط نیز باشد. در این رابطه چند دلایل علمی وجود دارد. یک نظریه این است که رایحه وانیل می‌تواند به ترشح اکسی توسین کمک کند، به اصطلاح “هورمون عشق” که با پیوند، دلبستگی و صمیمیت مرتبط است.

احتمال دیگر این است که وانیل به سادگی احساس خوبی در افراد ایجاد می‌کند، که می‌تواند منجر به ایجاد ارتباط مثبت بین رایحه و تجربیات عشق و صمیمیت شود. اما در مورد اینکه آیا عود وانیل واقعاً می‌تواند در این مورد نتیجه بخش باشد یا خیر، هنوز مورد بحث است. با این حال، امتحان کردن آن ضرری ندارد. اگر تصمیم دارید آن را امتحان کنید، حتما از فروشگاه های معتبر خرید کنید.

خرید انواع عود با کیفیت برف پاییزه

دارچین:

رایحه دارچین از دیرباز از جمله رایحه هایی است که برای جذب عشق و جاذبه مورد استفاده قرار می‌گرفته است. با رایحه شیرین و تندی که دارد، برای جذب افراد فوق العاده عمل می‌کند. اما این رایحه فقط به شرکای بالقوه اشاره نمی‌کند بلکه دارای خواص تقویت کننده خلق و خو و تقویت قوای جنسی نیز می‌باشد که می‌تواند به تقویت روابط موجود کمک کند.

علاوه بر این، باعث تقویت خلق و خو و بهبود تمرکز نیز می شود. مطالعات نشان داده است که بوی دارچین می‌تواند جریان خون و برانگیختگی را افزایش دهد، که هر دو برای یک تجربه جنسی سالم و لذت بخش مهم هستند. برای افزودن این ادویه به زندگی عاشقانه خود، می‌توانید از عود دارچین استفاده کنید و قبل از آمدن شریکتان یک یا دو چوب در اتاق روشن کنید.

فقط پنجره ها را باز نگه دارید تا اتاق بیش از حد خفه نشود و همیشه هنگام استفاده از هر نوع عودی، نکات ایمنی را فراموش نکنید. بدین منظور می‌توانید مقاله “ نکات ایمنی استفاده از عود ” را مطالعه نمایید.

رزماری:

از رایحه رزماری از قدیم الایام برای پاکسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد با این رایحه می‌توانید حال و هوایی تازه به احساسات کهنه و فرسوده و مرده خود بدهید.این رایحه در واقع از آن دست رایحه هایی است که می‌تواند یک همراه عالی برای رفع خستگی یا افسردگی باشد. در واقع اگر دلیل این ناراحتی، رابطه عاشقانه شماست، می‌توانید عودی با این رایحه تهیه نمایید.

چوب صندل:

چوب صندل با رایحه دلپذیری که دارد می‌تواند به عنوان رایحه آرامش بخش و نشاط آور مورد استفاده قرار گیرد. از این رایحه اغلب در مدیتیشن و دعا استفاده می شود،چرا که به آرامش ذهن و باز کردن قلب کمک خواهد کند.

علاوه بر این، چوب صندل به عنوان تقویت کننده قوای جنسی نیز شناخته شده است و آن را به عنوان جادویی برای جذب عشق می شناسند. این رایحه با افزایش سطوح هورمون اکسی توسین به دلیل نقش آن در پیوند و دلبستگی به “هورمون عشق” کمک می کند. مطالعات علمی زیادی در مورد چوب صندل انجام شده است که برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله” چوب صندل چیست؟” را مطالعه نمایید.

پاچولی:

رایحه دیگری که می‌تواند به جذب عشق کمک کند، پاچولی یا نعناع هندی است که با رایحه قوی که دارد، سبب تقویت قوای جنسی می‌شود. از نعناع هندی برای جذب ثروت نیز استفاده می‌شود. بدین منظور می توانید یک عود نعناع هندی روشن کنید و در این زمان می‌توانید روی هدفی که دارید، تمرکز کنید تا آن را جذب کنید.

همچنین می‌توانید نیت خود را روی یک کاغذ بنویسید و آرزوی خود را در حال تحقق تجسم کنید. فقط توجه نمایید که پاچولی رایحه قوی و تندی دارد و لذا باید در استفاده از آن دقت نمایید.

زنجبیل:

اگر به دنبال عودی طبیعی و عالی برای عشق و جذابیت هستید، ریشه زنجبیل گزینه خوبی برای این کار است. در واقع با رایحه قوی و تندی که دارد، تحریک کننده حواس و ایجاد احساس اشتیاق است. بهتر است از ترکیب این رایحه با رایحه های عاشقانه دیگر مانند یاس یا گل رز استفاده کنید تا اثر بخشی بهتری داشته باشد. این رایحه به افزایش گردش خون و تقویت آرامش کمک کرده و همچنین به افزایش سطح انرژی و ایجاد حس هیجان نیز بسیار موثر است.

برای استفاده این رایحه می‌توانید عودی در اتاق روشن کنید یا اینکه چند قطره اسانس در اسانس سوز بسوزانید. حتماً به تهویه اتاق توجه کنید، زیرا دود بیش از حد زنجبیل می‌تواند باعث سردرد شود. اگر از ریشه زنجبیل در ترکیب با رایحه های عاشقانه دیگر استفاده می‌کنید، بهتر است با مقدار کم شروع کرده و به تدریج آن را افزایش دهید. اگر عوارض جانبی منفی مانند سردرد یا حالت تهوع را تجربه کردید، فورا مصرف را قطع کنید.

نعناع تند:

این رایحه با تحریک حواس و ایجاد احساس سرخوشی به تقویت اعتماد به نفس کمک می‌کند و تأثیر زیادی بر خلق و خو دارد که می‌تواند در جذب عشق نیز مفید واقع شود. برای استفاده از عودی با رایحه نعناع کافی است یک یا دو چوب را روشن کنید و اجازه دهید دود در اتاق پخش شود. از باز بودن پنجره ها اطمینان حاصل کنید و مانند هر نوع عودی دیگری، مهم است که از آن در حد اعتدال استفاده کنید. استنشاق بیش از حد دود می‌تواند سبب سردرد، حالت تهوع و سرگیجه شود. اگر هر یک از این علائم را تجربه کردید، استفاده از آن را متوقف کنید. در ضمن زنان باردار یا کودکان خردسال نباید از آن استفاده کنند.

نتیجه گیری:

همان طور که مشاهده کردید، عودهای مختلفی برای جذب عشق وجود دارند. اما بهترین راه برای پیدا کردن گزینه مناسب این است که آنها را  آزمایش کنید و ببینید کدامیک می‌تواند مناسب شما باشد. عوامل زیادی بر اثربخشی عودی که انتخاب می‌کنید، تأثیر گذارند. اما بهتر است رایحه ای را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید. اگر نمی‌دانید کدام رایحه را دوست دارید، بهترین راهکار این است که  انواع مختلف آنها را امتحان کنید.

خرید عود با بو های متفاوت برف پاییزه

4/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *