دانستنی های عمومی

خرید عود در بندر عباس

خرید عود در بندر عباس

سوازندن گیاهان به منظور پاک سازی محیط زندگی قرن هاست که در فرهنگ و ادبیات، آداب و رسوم و اعتقاد مردم دنیا جای گرفته است. کم کم و به مرور زمان انسان ها یاد گرفتند که استفاده از برخی گیاهان و سوزاندن برخی از مواد شیمیایی می تواند تاثیرات بسیار خوبی بر انرژی های منفی روزانه و خستگی های جسمی بر جای داشته باشد. از این رو شرکت ها و برند های مختلف همیشه به دنبال ساخت محصولاتی بوده اند که با به کار گیری این گیاهان و مواد شیمیایی با قیمتی مناسب برای استفاده عموم مردم مناسب باشد. حاصل سال ها تلاش، محصولاتی بود که امروزه آنها را با نام عود می شناسیم. این محصولات علاوه بر انتشار رایحه های خوش در محیط، تاثیر بسیار خوبی در زندگی بر جای می گذارند.

این محصولات در نمونه های مختلفی طراحی و تولید شده اند. از نظر ساختاری می توان این محصولات را به نمونه های دستی و صنعتی تقسیم بندی کرد. عودهای دست ساز به سرعت سوخته و رایحه های بسیار خوبی را در محیط انتشار می دهند. اما نمونه صنعتی این محصولات که بسیار همه گیرترند،کند تر سوخته و روایح مختلفی را به خود اختصاص داده اند. از سوی دیگر این کالا ها را از نظر شکل ساختاری نیز به نمونه های مختلفی تقسیم بندی می کنند. عودهای شاخه ای، مخروطی، سکه ای از این نمونه ها هستند. مدل های شاخه ای، محصولات معروف تری هستند. اما مدل های مخروطی امروزه از محبوبیت خوبی برخوردار شده اند و طرفداران خاص خود را پیدا کرده اند. این محصولات که بر روی جاعودی‌های مختلفی قرار می گیرند علاوه بر انتشار رایحه خوش، زیبایی خاصی را با هدایت دود به همراه خواهند داشت. اما این محصولات را از کجا باید خریداری کرد؟

مرکز خرید عود در بندر عباس

مرکز خرید عود در بندرعباس

همواره همه بر این باورند که محصولات وارداتی در استان تهران به صورت عمومی تر و با قیمت پایین‌تری عرضه می شوند. اما این بار فروشگاه اینترنتی برف پاییزه به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز تولید کننده و وارد کننده انواع اکسسوری های خانگی، به منظور شکستن این تابو، تلاش کرده تا محصولات خود را در سراسر ایران به صورت یکنواخت توزیع کند. در همین راستا، تلاش کرده تا با ساخت پلتفرم فروشگاهی خود، محصولات را با ساده ترین روش در اختیار مردم عزیز ایران به ویژه مردم استان هرمزگان قرار دهد.
شهرستان زیبای بندرعباس که یکی از قدیمی ترین بنادر ایران نیز می باشد امروزه به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز و بنادر در تجارت ایران شناخته می شود. واردات و صادرات به کشور های مختلفی از این بندر انجام می شود. عود و جاعودی‌ها که یکی از معدود محصولاتی هستند که به صورت وارداتی در ایران توزیع شده اند نیز گاها از سمت همین بندر عرضه می شوند. اما عموما خرید این کالا برای مردم این شهرستان به صورت خرده فروشی و تکی امری بسیار دشوار بوده است. امروزه با مراجعه به غرفه های مختلف فروشگاه اینترنتی برف پاییزه می توانید این محصولات را به صورت تکی و عمده با قیمتی بسیار پایین تر از بازار خریداری کرده و در سریع ترین زمان ممکن درب منزل و یا محل کار تحویل بگیرید.

نمایندگی عود و جاعودی در بندر عباس

نمایندگی فروش عود و جاعودی در بندر عباس

با گستردگی بسیار بالایی که فروشگاه های اینترنتی در ایران وجود دارد و بیشتر مایحتاج روزانه از این درگاه‌ها خریداری می شود. هنوز هم هستند افرادی که علاقه دارند تا محصولات مورد نیاز خود را پیش از خرید با دست لمس کرده و با چشم مستقیم رویت کنند. از سوی دیگر، ارسال کالا و تهیه محصولات در این روزگار که وقت اهمیت بسیار بیشتری پیدا کرده است، مسئله ای حیاتی تر خواهد بود. فروشگاه اینترنتی برف پاییزه به منظور احترام به حقوق مصرف کننده، از فروشگاه‌های خردوکلان، فروشندگان محصولات خانگی،اکسسوری های خانگی، فروشگاه های لوازم خوشبو کننده هوا که علاقه مند به فروش انواع عود و جاعودی در بندر عباس هستند، دعوت می کند تا با مراجعه به بخش تماس با ما و برقراری ارتباط با کارشناسان مجموعه، نسبت به اخذ نمایندگی فروش این کالا ها در بندرعباس اقدام کنند. برف پاییزه در مقابل این فروشگاه ها و مراکز موظف خواهد بود تا محصولات مورد نیاز آنها را در سریع ترین زمان و در سلامت کامل به دستشان برساند..

5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *