هدایای سازمانی

بهترین ایده ها برای تهیه هدیه سازمانی

بهترین ایده ها برای تهیه هدیه سازمانی

همان طور که می دانید، کارمندان یک شرکت در واقع پایه و اساس یک شرکت و کسب و کار هستند و یک سرمایه اصلی برای راهبرد اهداف سازمانی به شمار می روند که بدون وجود آنها، سازمان از حرکت باز می ایستد. پیرو اهمیت کارمندان، لازم است تا گه گاهی به طرق مختلف از کارمندان و همکارانی که هر روز برای موفقیت شرکت تلاش می کنند، قدردانی شود. بدین منظور انتخاب هدیه سازمانی در این مواقع بسیار اثر گذار خواهد بود.

در واقع برقراری ارتباط پایدار و موثر بین مدیران و کارمندان یک شرکت،امروزه از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد، به همین دلیل امروزه شرکت ها به این موضوع بسیار توجه می کنند. یکی از تکنیک های بسیار کاربردی و اثر بخش در چنین مواقعی، استفاده از هدایای سازمانی است. این هدایا بهتر است کاربردی باشند و در راستای نیاز کارکنان انتخاب شوند. در این صورت اثربخشی بیشتری خواهند داشت. در ضمن توجه داشته باشید که اگر می خواهید یک هدیه جذاب و خاص به طرف مقابل بدهید که نشان دهنده توجه شما به آن فرد باشد، در هنگام خرید هدایا، حتما به سن فرد، میزان شناخت شما از شخصیت او، صمیمیت و شکل رابطه شما، تنها بخشی از فاکتورهای مهم در خرید به شمار می روند. به طوری که بی توجهی به هر یک از این عوامل ممکن است نتیجه عکس دهد و سبب از بین رفتن روابط شود. پس با انتخاب و خرید درست هدایا حس مثبت به طرف مقابل القا کنید. توجه داشته باشید که این نیروهای متخصص شما هستند که با همراهی کردن شما، سازمان را به موفقیت رسانده اند پس حتما باید برای ماندن و همراهی آنها با سازمانتان تلاش کنید و در مواقعی حتما از تلاش های آنها قدردانی کنید.

علاوه بر همه این موارد، از مزایای هدایای سازمانی این است که شما می توانید با یک هدیه، شرکت خود رو تبلیغ کنید. به عنوان مثال وقتی که به منشی هدیه می دهید که به دلش می نشیند، ممکن است آن را در شبکه های اجتماعی برای دیگران به اشتراک بگذارد و این یعنی با یک تیر دو نشان زدن. هم کارمندتان از شما بابت هدیه زیبا و خاص قدردان خواهد بود و روابط شما با کارمندتان پایدار خواهد ماند و هم بدون اینکه هزینه زیادی کرده باشید، شرکت شما در بین افراد شناخته شده خواهد بود. علاوه بر کارمندان، هدیه های سازمانی بهترین راه برای خوش آمدگویی به افراد جدید، برای مشتریان وفادار است که برای انتخاب این هدایا نیز باید هدیه ای انتخاب کنید که ظاهری زیبا و شکیلی داشته باشد و همچنین متناسب با سن و جنسیت و … انتخاب شود. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین ایده ها برای تهیه هدیه سازمانی را معرفی نماییم.

سفارش هدایای شرکتی با قیمت عمده

ایده عالی برای هدیه سازمانی

همان طور که گفته شد، اگر می‌خواهید هدیه شرکتی شما برجسته و به یاد ماندنی باشد، بهترین راه این است که هدیه منحصربه‌فرد و معنی‌داری را انتخاب کنید. این به نوبه خود، شناخت از نام برند شما را افزایش می دهد اما چه چیزی یک ایده هدیه شرکتی را منحصر به فرد می کند؟ راه‌های زیادی برای متمایز کردن هدایای شرکت‌تان از رقبایتان و افزایش شانس معنادار شدن هدیه‌تان وجود دارد.

  • آن را شخصی سازی کنید:

یک هدیه شخصی همیشه معنادار خواهد بود، صرف نظر از نوع، وقت گذاشتن برای تحقیق در مورد شخص مقابل، آن را بسیار کاربردی خواهد کرد، چه در زندگی حرفه ای و چه شخصی، مطمئناً پس از دریافت آن، یک ارتباط  موثر و پایدار ایجاد خواهد شد. همیشه یک یاداشت که مختص طرف مقابل نوشته شده ،همراه هدیه بگذارید چرا که  می تواند آن هدیه را ویژه و خاص نماید.

  • هدف خود را از خرید هدیه مشخص کنید:

مهم است که هنگام ارسال هدایا، هدفی را که می خواهید به آن برسید مشخص کنید. آیا آن را برای معرفی برند، تشویق یا تعامل یا چیز دیگری می خواهید؟ یک استراتژی ایجاد کنید و به این فکر کنید که گیرنده شما در چرخه فروش در کجا قرار می گیرد و چگونه می توانید بیشترین بازگشت سرمایه را از آن دریافت کنید.

سعی کنید هدایا را طوری طراحی کنید که یک پاسخ هیجان انگیز از طرف مقابل دریافت کنید یعنی تجربه خود را از دریافت هدیه با شما در میان بگذارند. این نوع از هدایا در واقع می توانند از به یاد ماندنی ترین هدایا باشند. ‌

هدایای انتخابی برای کارمندان، مشتریان وفادار و خوش آمدگویی به افراد جدید سازمان… می تواند یک هدیه کوچک و کاربردی باشد، حتما نباید یک هدیه بزرگ و پر زرق و برق انتخاب شود. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی چند ایده برای تهیه هدیه سازمانی بپردازیم. با ما همراه باشید.

هدایای سازمانی مناسب برای خانم ها

همان طور که گفته شد، در هنگان خرید هدیه، توجه به گروه های دریافت کننده هدایا، بسیار اهمیت دارد. در واقع اثرگذاری این نوع از هدایا زمانی بیشتر خواهد شد که هدیه انتخابی مناسب سلایق افراد، جنسیت و سن و سال و …طرف مقابل باشد. پس اولین کاری که باید برای خرید هدایا در نظر بگیرید، تقسیم بندی افراد سازمان، به دو گروه خانم ها و آقایان می باشد. بعد از تقسیم بندی آنها می توانید بر حسب سلیقه و سن و سال و  وضعیت تاهل و … آن را شخصی سازی کنید. از آنجایی که امروزه در اغلب شرکت ها، تعداد زیادی از خانم ها حضور دارند که می توانند از جمله کارمندان، مشتریان، مخاطبان و یا شرکای سازمان های مختلف باشند، بنابراین در این بخش قصد داریم به معرفی برخی از هدایای سازمانی بپردازیم که مناسب ابن گروه بوده و متناسب با سلیقه بانوان باشد. این نوع تقسیم بندی به شما کمک خواهد کرد تا هدایای زیبا و سودمند و اثر گذارتری خریداری نمایید. توجه داشته باشید که معمولا خانم ها، هدایایی را می پسندند که کاربردی و در عین حال خاص باشند. لذا در این بخش محصولاتی به شما معرفی خواهیم کرد که قطعا مورد پسند خانم های عزیز خواهد بود.

  • خرید شمع زیبا و شیک

هدیه های کوچک اما شکیل و زیبا گاهی بسیار جذاب تر و اثر گذارتر از یک هدیه بزرگ و گران قیمت می باشد. یکی از گزینه های خرید می تواند خرید یک شمع باشد. امروزه شمعهای عطری حرف های زیادی برای گفتن دارند، در مدل ها و شکل های مختلفی طراحی و تولید می شوند و می توان از آنها برای رایحه درمانی نیز استفاده کرد، کافی است، رایحه مناسب را خریداری کنید. با استفاده از این شمعها و عطر و بوی خاصی که دارند، می توان از آنها به عنوان خوشبو کننده هوا نیز استفاده کرد. در ضمن خاطره رایحه ها و عطرها هرگز فراموش نمی شوند و همیشه در ذهن باقی می مانند. پس قدرت رایحه ها را دست کم نگیرید!

  • ست جاشمعی پیرکس منحصر به فرد

یکی از شیک ترین نمونه های هدیه سازمانی که قطعا مورد پسند هر خانمی خواهد بود، خرید یک جاشمعی پیرکس است که به شمعهای پیرکس نیز معرف هستند. این مدل از شمعها بر خلاف مدل های دیگر، تمام نمی شوند و با سوخت گیاهی خاصی می سوزند. رنگ سوخت آنها متناسب با دکور قابل تغییر است. در مدل های اشکی، کاج، استوانه ای، توپی و … در برف پاییزه موجود می باشند.

  • خرید گلدان چوبی خاص

گلدان های چوبی که در مجموعه برف پاییزه طراحی و ساخته می شوند، نیز می توانند به عنوان یک هدیه‌سازمانی در نظر گرفته شوند. خرید گل و گلدان معمولا در مناسبت های مختلف برای کارکنان، می تواند گزینه جالب و به یادمانی باشد مخصوصا اگر به صورت خاص طراحی شده باشند.

  • خرید ظروف پیرکس تزیئنی

اکثر خانم ها علاقه زیادی به ظروف، مخصوصا ظروف پیرکس تزئینی دارند. امروزه این نوع ظروف با صفحه های چوبی که برای آنها طراحی می شوند، طرفداران زیادی دارند و در ضمن ترکیب پیرکس و چوب در کنار هم می تواند بسیار جالب توجه و شیک باشد. برای آشنایی با محصولات پیرکس تزئینی که توسط برف پاییزه طراحی و روانه بازار شده اند، مطالعه مقاله ” همه چیز درباره ظروف پیرکس تزئینی ” به شما پیشنهاد می شود.

  • ست فنجان قهوه خوری با نعلبکی های چوبی

بد نیست که گزینه خرید یک ست فنجان های قهوه خوری با نعلبکی های چوبی باشد. در واقع این مدل، از هدایای سازمانی بسیار ارزنده و شیک می باشد که قطعا هر خانمی از این هدیه زیبا استقبال خواهد کرد. در واقع این هدیه می تواند برای اهداف تبلیغاتی شما نیز گزینه مناسبی باشد. با حک کردن لوگوی سازمانی خود بر روی این فنجان ها می توانید با هزینه کم، شرکت خود را معرفی کنید. با این هدیه در واقع یک تیر و دو نشان بزنید.

 

نتیجه گیری:

همان طور که گفته شد، خرید هدایای سازمانی برای تشویق کارکنان و قدردانی از زحماتشان و همچنین خوش آمد گویی به کارمندان جدید و یا حتی ارسال آنها به مشتریان خاص و وفادار و … از اهمیت زیادی برخوردار است که امروزه مدیران شرکت ها و سازمان ها، چه سازمان های بزرگ و چه سازمان های کوچک و نوپا به آن توجه ویژه ای می کنند. پس اگر شما نیز جزو مدیرانی هستید که به فکر تهیه هدیه سازمانی هستید، بهتر است هر چه زودتر استراتژی خود را برای خرید این هدیا بچینید. به این نکته توجه داشته باشید که گیرنده هدیه، در چرخه فروش شرکت شما در کجا قرار می گیرد و چگونه می توان بیشترین بازگشت سرمایه را از آن داشت؟

اگر می خواهید هدیه شما خاص و به یادماندی باشد و شما را به اهدافتان نزدیک تر کند، یکی از بهترین فروشگاه ها که می تواند به شما در تهیه هدایای سازمانی کمک شایانی نماید، فروشگاه برف پاییزه می باشد. برای خرید این هدیا می توانید، با مجموعه تماس بگیرید و مشاوره تخصصی دریافت نمایید. در ضمن برف پاییزه با توجه به محصولاتی که تولید می کند، اقدام به تهیه پک هدایای سازمانی نموده است که می توانید با تماس با مجموعه از جزئیات و قیمت این پک ها اطلاعات لازم را کسب نمایید.

شماره تماس تولیدی پیرکس برف پاییزه

لطفا امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *