خوشبوکننده

14 پرسش اساسی درباره خوشبو کننده چوبی

شاید برای شما مشکلات و سوالاتی هنگام استفاده از خوشبو کننده چوبی برایتان پیش آمده است که برای استفاده از بهتر از این محصول نیاز سریع به حل مشکل یا پاسخی برای سوالاتتان داشته اید. در این مقاله ما سعی داریم تا پاسخ اکثر پرسش هایی که هنگام استفاده از خوشبو کننده چوبی برای شما پیش می آید را پاسخ دهیم تا به شما عزیزان کمک کنیم تا بهترین تجربه را در استفاده از این محصول پرطرفدار و محبوب را داشته باشید. این محصول کاربری بسیار آسان و راحت دارد با این حال در استفاده از آن حتما باید به یک سری نکات مهم توجه کنیم.
8. آیا می توانم محلول خوشبو کننده  چوبی را را با آب رقیق کنم؟

9. چرا خوشبو کننده چوبی حاوی الکل زیادی می باشد؟

10. هر چند وقت یک بار باید چوب های خوشبو کننده هوا را برگردانم؟

11. پخش رایحه خوشبو کننده چوبی من خیلی قوی و آزاردهنده است. چه کاری باید کنم؟

12. آیا پخش کننده چوبی ضرری برای ما دارد؟

13. خوشبو کننده چوبی به چه مدت باید استفاده بشود؟

14. از خوشبو کننده چوبی به هنگام خواب در اتاقم استفاده کنم؟

  1. بهترین مکان برای قرار دادن خوشبو کننده های چوبی کجاست؟
  2. خوشبو کننده های چوبی  چقدر عمر می کنند؟
  3. خوشبو کننده های چوبی چگونه کار میکنند؟
  4. هنگام استفاده از خوشبو کننده چوبی از چند عدد چوب استفاده کنم؟
  5. چرا نمی توانم بارها و بارها از چوب های خوشبو کننده استفاده مجدد کنم؟
  6. خوشبو کننده چوبی من آن طور که باید اتاقم را معطر نمی کند؟ مشکل از کجاست؟
  7. آیا می توان از رایحه های مختلف در اتاق های مختلف خانه ام استفاده کنم؟

پرسش اول

بهترین مکان برای قرار دادن خوشبو کننده های چوبی کجاست؟

گردش هوا و رفت و آمد مناسب در محل مورد نظر به گردش و پخش بهتر رایحه کمک می کند. بنابراین بهتر است خوشبو کننده چوبی خود را در یک مکان مناسب از لحاظ گردش و تهویه هوا قرار دهید تا به پخش شدن رایحه در محیط کمک می کنید. از قرار دادن خوشبو کننده هوا در نزدیکی دستگاه تهویه هوا یا نزدیک درب یا پنجره ای که به بیرون منتهی می شود و جایی که در کل رایحه از بیرون می رود خودداری کنید. این را بدانید که گرمای رادیاتور همچنین می تواند باعث تبخیر سریع محلول خوشبو کننده شما شود. بنابراین در صورت امکان از قرار دادن آن در نزدیکی رادیاتور خودداری کنید.

بیشتر بخوانیم
معایب و مزایای استفاده از خوشبو کننده چوبی

پرسش دوم

خوشبو کننده های چوبی چقدر عمر می کنند؟

به طور میانگین، 100 میلی لیتر محلول خوشبو کننده باید بین یک تا دو ماه دوام بیاورد، با این حال، طول عمر آن می تواند تحت تأثیر مواردی مانند میزان گرمایش محیط، تهویه محیط، درها و پنجره های باز و بسته و تعداد و نحوه استفاده از چوب های محصول عددی متغیر باشد.

پرسش سوم

خوشبو کننده های چوبی چگونه کار می کنند؟

خوشبو کننده های چوبی بهترین جایگزین برای شمع ها هستند. رایحه هایی متفاوت و ماندگار و ملایم ، بدون خطر آتش سوزی. خوشبو کننده های چوبی دارای رایحه معطر فوق العاده ای هستند در حالی که بدون شعله هستند. مطلقاً نیازی به گرما و حرارت ندارند. این باعث می شود آنها برای کلاس های درس، ادارات، خانه های سالمندان و خانه ها ایمن باشند. برای استفاده از این محصول ایمن کافیست آن را در جای مناسب قرار دهید و سپس درپوش آن را باز کنید و چوب های داخل بسته را درون بطری محلول قرار دهید. چوب ها محلول را از داخل بطری مانند یک نی از پایین به بالای چوب می مکند و رایحه را به طور طبیعی در هوا آزاد می کنند. به همین سادگی!

پرسش چهارم

هنگام استفاده از خوشبو کننده چوبی از چند عدد چوب استفاده کنم؟

تعداد چوب هایی که باید در داخل بطری قرار دهید به میزان و شدت پخش شوندگی رایحه و متراژ فضایی که خوشبو کننده در آن قرار دارد بستگی دارد. چنانچه از پخش رایحه ملایم لذت می برید ما به شما برای هر 30 متر فضا، یک عدد چوب را پیشنهاد میدهیم. یعنی اگر شما فضای 100 متری دارید 3 عدد چوب برای پخش رایحه ای ملایم بسیار مناسب است. البته شایان به ذکر است که این نسبت ها به نوع خوشبو کننده و غلظت و ترکیبات محلول آن و به جنس چوب های خوششبو کننده هوا بستگی دارد. چنانچه به پخش رایحه با شدت و غلظت بیشتری در محیطتان علاقه دارید تعداد چوب ها را افزایش دهید ولی این را هم در نظر داشته باشید که افزایش تعداد چوب ها در بطری یعنی زودتر تمام شدن محلول شما.

پرسش پنجم

چرا نمی توانم بارها و بارها از چوب های خوشبو کننده مجددا استفاده کنم؟

هنگامی که چوب‌های خوشبو کننده شما کاملاً اشباع می‌شوند، سلول‌های آن ها تا حدودی مسدود می‌شوند و توانایی خود را برای کشیدن محلول به خود و پخش کردن رایحه به داخل اتاق را از دست می‌دهند. شما قطعا نمی توانید چوب ها را به رایحه ای متفاوت از محلول منتقل کنید، زیرا سلول های چوب حاوی رایحه قبلی محلول پخش کننده شما هستند. با این اقدام شما یک رایحه خالص را استنشاق نخواهید کرد. این چوب ها بسیار ارزان هستند، بنابراین می توانید با هزینه بسیار کم در اندازه و مدل های مورد علاقه خود آنها را خریداری کنید.

بیشتر بخوانیم
آشنایی کامل با خوشبو کننده چوبی

پرسش ششم

خوشبو کننده چوبی من آن طور که باید اتاقم را معطر نمی کند؟ مشکل از کجاست؟

پیشنهاد ما به شما این است که چوب های خود را سر و ته کنید و در این امر مراقب باشید که محلول از روی چوب ها به روی فرش یا سطح اتاق شما نریزد. زیرا ممکن است به فرش آسیب بزند و یا لکه ای در سطح ایجاد کند. چنانچه بعد از این اقدام باز احساس کردید که خوشبو کننده به درستی کار نمی کند، به تهویه اتاقتان فکر کنید، شاید اتاق شما پردش هوای مناسب ندارد. مورد دیگری که احتمال دارد پیش بیاید این است که حس بویایی شما به قولی از رایحه اشباح شده است و سلول های بویایی شما به آن واکنشی نشان نمی دهد و در این مواقع شما احساس می کنید که شدت پخش رایحه کم شده است که اینطور نیست. پیشنهاد ما این است که برای دقایق یا ساعتی از محیط خود دور شوید و سپس باز گردید تا متوجه درست یا غلط بودن این مورد بشوید.

پرسش هفتم

آیا می توان از رایحه های مختلف در اتاق های مختلف خانه ام استفاده کنم؟

بله. از یک رایحه به رایحه دیگر می روید. از آنجایی که رایحه ها احساسات را تحریک می کنند، خوشبو کننده های چوبی می توانند محیطی از احساسات ایجاد کنند که از فضایی به فضای دیگر تغییر می کند. انواع مختلفی از احساسات مثبت را در نظر بگیرید: نشاط، عاشقانه، آرامبخش، شادابی، سخاوتمند، خوش بینی، یادآوری و … شما با این کار با رفتن به هر اتاق احساسات جدیدی را تجربه می کنید و این کار می تواند به روحیه شما کمک کند و شاید برای برخی افراد نیز ناخوشایند باشد. همه چی بستگی به شخصیت شما دارد. البته در نظر داشته باشید که رایحه‌ه ها باید ملایم باشند تا گیرنده‌های بو را در مغز تحریک کنند و نتایج دلخواه را ایجاد کنند. به طور مثال یک فروشگاه ممکن است بخواهد مشتریانش احساس خوش بینی و نشاط کنند تا در حالت خریدرضایت بخش قرار گیرند و یا صاحب خانه ممکن است بخواهد مهمانانش هنگام صحبت کردن و معاشرت به حس و حال دوران کودکی خود برگردند.

پرسش هشتم

آیا می توانم محلول خوشبو کننده  چوبی را را با آب رقیق کنم؟

خیر، آب با محلول ترکیب نمی شود و محلول شما واکنش نامطلوبی نشان میدهد و پخش رایحه به درستی انجام نمی شود. فرمولاسیون محلول طبق نسبت های آزمایشگاهیی انجام می شود و نیازی به دستکاری شما ندارد!

بیشتر بخوانیم
معایب و مزایای استفاده از خوشبو کننده چوبی

پرسش نهم

چرا خوشبو کننده چوبی حاوی الکل زیادی می باشد؟

باید در جواب این سوال به شما بگوییم که اسان موجود در محلول خوشبو کننده روغنی میباشد و به سختی تبخیر میشود. پس برای عمل تبخیر نیاز هست که الکل در ترکیبات محلول باشد تا چوب ها بتوانند محلول را به قسمت بالایی خود بکشند تا عمل تبخیر نیز به راحتی انجام شود و رایحه در فضا پخش شود.

پرسش دهم

هر چند وقت یک بار باید چوب های خوشبو کننده هوا را برگردانم؟

هرگاه که احساس کردید پخش رایحه در محیط مناسب نمی باشد و کم شده است می توانید چوب هارا بر گردانید. به طور میانگین هر هفته یک بار این عمل را انجام دهید تا رایحه به خوبی در محیط پخش شود. با گذشت زمان، کانال های چوب ها می توانند با گرد و غبار مسدود شوند. قبل از تعویض، آنها را برگردانید. این معمولاً فرآیند انتشار رایحه را دوباره شروع می کند. اگر این کار نتیجه بخش نبود، چوب شما احتمالاً با گرد و غبار مسدود شده یا بیش از حد اشباع شده است و نیاز به تعویض دارد.

پرسش یازدهم

پخش رایحه خوشبو کننده چوبی من خیلی قوی و آزاردهنده است. چه کار باید کنم؟

اگر متوجه شدید که رایحه منتشر شده از خوشبو کننده هوا شما خیلی قوی است، به سادگی برخی از چوب ها را بردارید. هر چه نی کمتر در بطری داشته باشید محلول کندتر در محیط پخش می شود و قدرت آن کمتر می شود. از آنجایی که فرایند تولید محلول بهینه طراحی شده است، توصیه نمی کنیم چیزی به خود محلول اضافه کنید.

پرسش دوازدهم

آیا پخش کننده چوبی ضرری برای ما دارد؟

به طور کلی، زمانی که رایحه ها در فضایی با تهویه مناسب در هوا پخش می شوند و استنشاق می شوند، ایمن هستند. با این حال، برخی از افراد ممکن است تنفس رایحه پخش شده برایشان مشکلات تنفسی و سردرد ایجاد کنند. پیشنهاد ما برای شما این است که اگر باردار هستید و یا مشکل تنفسی یا بیماری نظیر آسم دارید از این خوشبو کننده دوری کنید.

پرسش سیزدهم

خوشبو کننده چوبی به چه مدت باید استفاده بشود؟

به طور معقول ما استفاده بیش از دو ساعت از محصول در روز و دو ساعت در شب را بیشتر به شما پیشناد نمی کنیم زیرا حس بویایی شما بعد از مدتی به رایحه عادت می کند و احساس رضایت و خوشایندی از محصول از شما گرفته می شود.

بیشتر بخوانیم
آشنایی کامل با خوشبو کننده چوبی

پرسش چهاردهم

از خوشبو کننده چوبی به هنگام خواب در اتاقم استفاده کنم؟

خیر، بهتر از برای یک خواب راحت و با آرامش بیشتر نیم ساعت قبل از خواب محصول را استفاده کنید و به هنگام خواب درب خوشبو کننده را بسته و کنار بگذارید. هنگامی که در طول شب می خوابید، بدن شما بر استراحت و ترمیم عضلات، اندام ها و سلول ها تمرکز می کند. مغز شما کمتر پاسخگو می شود و روی استنشاق مولکول های بو تمرکز نمی کند و تاثیر رایحه ای که در حین خواب منتشر می‌شوند ممکن است مفید نباشد.

حرف آخر

ما در این مقاله سعی کردیم که اکثر پرسش های مهمی که برای هر شخصی احتمال دارد پیش بیاید را مطرح کردیم و پاسخ دادیم. باز شما عزیزان اگر سوال دیگری دارید میتوانید زیر همین مقاله در بخش نظرات بپرسید و یا در صفحه تماس با ما از طریق فرم تماس سوال خود را مطرح کنید تا تیم برف پاییزه در سریع ترین زمان ممکن به پرسش های شما پاسخ دهد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *