خوشبوکننده

۴ ویژگی مهم در انتخاب اسپری خوشبو کننده مناسب

اسپری خوشبو کننده یکی از محصولات بهداشتی محیط که امروزه به خاطر کارایی های متعدد و استفاده آسان در بین مردم محبوبیت خاصی پیدا کرده است. اپری های خوشبو کننده متعددی در بازار مجود است و ما نسبت به نیاز و سلیقه شخصیمان محصول دلخواه خود را میتوانیم پیدا کنیم. البته روش های تشخیص خوشبو کننده مرغوب از نامرغوب زیادی وجود دارد که در مقاله های قبل به آن اشاره کرده ایم.

 • مقدمه
 • پرده و کوسن 
 • کمد لباس ها
 • اتومبیل شخصی
 • همراه در سفر
 • تخت خواب
 • پرده حمام
 • توپ لباسشویی
 • فرش
 • حرف آخر

مقدمه

در آغاز بخوانیم

حتما برای شما هم پیش آمده که از خود بپرسید که اسپری خوشبو کننده را در چه مکان هایی می توانم استفاده کنم ، در این مقاله ما به شما چندین فضا برای استفاده بهینه از اسپری خوشبو کننده را به شما میگوییم تا بتوانید همیشه احساس خوبی هنگام استفاده از محصولتان داشته باشید.

پرده ها و کوسن

روی پرده ها و کوسن ها اسپری کنید.

یکی از راه‌های مورد علاقه برای استفاده از رایحه، اسپری کردن رایحه ای سبک و نشاط‌ آور روی پرده‌ها است، پنجره‌ها را باز کنید و اجازه دهید نسیم تازه رایحه را در سراسر خانه پخش کند. تصور کنید وقتی رایحه با هوای تازه مخلوط شود، این امر واقعا لذت بخش است.اسپری خوشبو کننده خود را روی وسایل نرم اسپری کنید تا به ماندگاری طولانی تر رایحه در اتاق کمک کنید. سعی کنید کمی روی پرده ها اسپری کنید تا با وزیدن نسیمی به طور ناگهانی دوباره در محیط پخش شود. همیشه ابتدا اسپری را روی بخش دور از دید پارچه تست کنید تا مطمئن شوید که پارچه را لکه نمی کند.

کمد لباس

داخل کمد لباس ها اسپری کنید.

چند بار اسپری کردن خوشبو کننده بلافاصله رایحه داخل کمد را تازه می کند و محتویات آن را نیز معطر می کند. رویکرد لایه‌ای نیز در اینجا کار می‌کند، اما این بار، از یک شمع روشن استفاده کنید که در پایان عمر خود است. هنگامی که به چند سانتی متر آخر موم رسید ، شمع را در کمد قرار دهید تا از اتفاق ناگواری همچون آتش سوزی به دور باشید. سپس چند بار به داخل کمد خود اسپری کنید. با این کار رایحه ای لطیف برای هفته ها یا ماه ها در کمد می ماند.

اتومبیل شخصی

به راحتی در اتومبیل خود اسپری کنید

اسپری خوشبو کننده هوا فقط برای داخل خانه نیست. استفاده از این محصول یک راه ساده برای ایجاد بوی شیک و دوست داشتنی در ماشین شما نیز است. فقط توجه داشته باشید که محصول را بعد از اسپری از ماشین خارج کنید. زیرا هوای گرم داخل ماشین می تواند باعث تبخیر شدن محصول شما شود..

همراه در سفر

برای سفر آخر هفته، همراه خود ببرید.

سفرهای جاده ای، آخر هفته های طولانی و تعطیلات کوتاه به راهی برای دوری ما از حال و هوای سرد و تکراری زندگی شهری تبدیل شده اند. یک اسپری خوشبو کننده را در چمدان خود قرار دهید تا در هنگام ورود به اتاق، سوییت و یا هتل خود از آن استفاده کنید. این کار به مخفی کردن رایحه کهنه و بد اتاق اقامت شما کمک می کند و این مزیت را دارد که شما را به یاد حس و حال خانه خودتان می اندازد تا بیشتر در محیط جدید احساس راحتی داشته باشید.

تخت خواب

بر روی تخت خواب خود اسپری کنید.

 • تخت خواب یک راهی عالی برای ایجاد روحیه مناسب قبل از ورود شما به یک خواب رویایی! این کار به تحریک حواس شما کمک می کند که می خواهید وارد مکان استراحت و آرامش خود شوید و همچنین به تجربه داشتن یک خواب راحت کمک می کند.

پرده حمام

بر روی پرده داخل حمام اسپری کنید.

حمام ها یکی از آن مکان هایی هستند که می توانید بهترین استفاده را از اسپری خوشبو کننده خود کنید. با اسپری کردن به پرده حمام ، رایحه ای ایجاد می کنید که می تواند در حتی یک روز کامل در حمام باقی بماند.

توپ لباسشویی

داخل توپ لباسشویی اسپری کنید.

تصور کنید لباس‌های شسته شده ‌تان را بیرون می‌کشید، هر با رایحه مورد علاقه ‌تان معطر شده است. با چند اسپری روی توپ لباسشویی، رایحه ای تازه و کاملا طبیعی اضافه می کنید که برای لباس و پوست شما نیز خوشایند است و ضرری ندارد.

فرش

به روی فرش اسپری کنید.

اسپری کردن خوشبو کننده به فرش یا قالیچه در خانه راه بسیار خوبی برای ایجاد یک رایحه لطیف زمانی است که نمی خواهید شمع بسوزانید. همزمان که روی فرش راه می روید، رایحه ملایمی منتشر می شود که بلافاصله فضای شما را تازه می کند.

حرف آخر

ما در این مقاله سعی کردیم که مهم ترین وسایل و مکان هایی که میشود از اسپری خوشبو کننده استفاده کرد را به شما بگوییم. شما همچنین می توانید برای بازدهی بیشتر محصول فضاها و وسایلی که برای خوشبو کردنش از اسپری خوشبوکننده استفاده می کنید را در بخش نظرات بفرستید تا بقیه افراد نیز از خلاقیت شما مطلع شوند و استفاده کنند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *